Feliton Grupp OÜ

Reg. kood: 1541687
KMKR: EE101284246
Kassisilma 5, Tartu 61708
Tel.: +372 529 5967
E-mail: feliton@feliton.ee

Eero Kikerpill

Tegevjuht
Tel.: +372 529 5967
E-mail: eero@feliton.ee

Regina Themas

Raamatupidaja
Tel.: +372 513 5939
E-mail: regina@feliton.ee

Terje Lõo

Eelarvestaja
Tel.: +372 508 1437
E-mail: terje@feliton.ee

Antti Tingas

Projektijuht
Tel.: +372 507 7289
E-mail: antti@feliton.ee

Kermo Tsäro

Projektijuht
Tel.: +372 507 3278
E-mail: kermo@feliton.ee

Taavi Lepp

Kvaliteedijuht/projektid
Tel.: +372 533 28 261
E-mail: feliton@feliton.ee

Kontaktivorm

Võtame teiega ühendust esimesel võimalusel, määrame konsultatsiooni aja ja koostame individuaalse pakkumise.